Squirt Cycling Products nieuwe naamgevend partner van internationale MTB-wedstrijd op de VAM-Berg


Met trots maken wij bekend dat Squirt Cycling Products de nieuwe naamgevend partner is van de internationale mountainbikewedstrijd op de VAM-Berg. Het evenement gaat vanaf dit jaar verder onder de naam: Squirt Trophy VAM-Berg.

Squirt is wereldwijd toonaangevend in smeermiddelen voor de fiets en staat vooral bekend om de Squirt Chain Lube – een unieke, wax-based kettingolie die vuil afstoot, lang meegaat en zorgt voor een efficiënte en stille aandrijflijn. Het product is biologisch afbreekbaar en geliefd onder mountainbikers vanwege de prestaties in alle omstandigheden.

De wedstrijd op de VAM-Berg maakt deel uit van de 3 Nations Cup, een internationale mountainbikeserie met wedstrijden in Nederland, België en Duitsland. Deze serie is een belangrijk platform voor zowel opkomende talenten als internationale toppers in de cross-country discipline.

Sinds de eerste editie op de VAM-Berg heeft de wedstrijd al enkele indrukwekkende winnaars gekend. Zo schreven onder anderen Puck Pieterse, inmiddels Europees kampioen en World Cup-winnares, en Samuel Gaze, wereldkampioen shorttrack, de race op hun naam. De Squirt Trophy VAM-Berg blijft hiermee een vaste waarde op de internationale kalender.

Wij willen TORQ van harte bedanken voor hun jarenlange betrokkenheid als naamgevend partner van het evenement. Met hun inzet hebben zij bijgedragen aan de groei en professionalisering van de wedstrijd. We zijn dan ook verheugd dat TORQ verbonden blijft aan het evenement als nieuwe naamgever van de volledige 3 Nations Cup. Daarmee blijft hun aanwezigheid op de VAM-Berg gewaarborgd.